Jaunumi

Vasaras piedāvājums

🤩Super izdevīgs piedāvājums🤩 ❗️Tikai 150 Euro uz četriem mēnešiem par pilna laika abonementu! ❗️ 👉Abonements derīgs no 01.05. – 31.08. Nāc un iegādājies šo super abonementu!

Lasīt vairāk

UZMANĪBU

❌UZMANĪBU UZMANĪBU UZMANĪBU❌ Liec aiz auss!👂 Mūkusalas Biznesa centra teritorijā notiek remontdarbi, tādēļ iebraukt teritorijā pa Dēļu ielu pagaidām nav iespējams!!! ❗️❗️❗️Jānogriežas pa labi vienu ceļgalu iepriekš, kas ir aiz Mūkusalas 41 ēkas (1a.lv/ Unicredit leasing) !❗️❗️❗️ Padalies ar šo info, lai treniņu biedrs nenokavē treniņu!

Lasīt vairāk

PIEDĀVĀJUMS JAUNAJĀM MĀMIŅĀM

Šis ir aicinājums priekš jaunajām māmiņām.🤰 Mēs A. R. Sporta studija atbalstām dzimstību Latvijā un jaunās māmiņas, tāpēc DĀVINAM BEZMAKSAS abonomentus un “Fit Mom” nodarbības jaunajām māmiņām!💃💥 *BEZ LĪGUMSAISTĪBĀM *PIEDĀVĀJUMS SPĒKĀ LĪDZ MAZUĻA 6mēn VECUMAM *Autostāvvieta 3h bezmaksas Esi aktīva un sporto A. R. Sporta studijā bezmaksas, tiekamies Dēļu ielā 4D.

Lasīt vairāk

Īsais Ciguna retrīts – Organisma attīrīšana un pavasara “uzlāde” 28.04.18.

28. aprīlī, pie mums notiks Īsais Ciguna retrīts – Organisma attīrīšana un pavasara “uzlāde”. NODARBĪBĀ: Pēc senās, no Ķīnas nākušās Ciguna tehnikas un Austrumu filosofijas zināšanām, attīrīsim un uzpildīsim mūsu organismu un enerģētisko lauku, aktivizēsim enerģiju plūsmu sevī un ap sevi, modināsim ķermeni un garu jaunas, tīras enerģijas uzņemšanai. „Tu- na” princips: ieielpa-izelpa, atdod-paņem, vecais-jaunais, […]

Lasīt vairāk

Studijas darba laiks Lieldienās

Svētkos visus aicinām pavadīt laiku ar ģimeni un draugiem, kā arī kārtīgu treniņu Lieldienu šūpolēs. Pa kluso olas ēdīsim pēc 30. marta plkst. 18:00, bet pirms tam visi ieplānojam laiku treniņam. Darba laiks: 30.03.2018. no 07:00 līdz 18:00 31.03.2018. SLĒGTS 01.04.2018. SLĒGTS 02.04.2018. SLĒGTS Tiekamies 3. aprīlī! Kā ierasts, jau no 07:00 rītā atsākam treniņus! […]

Lasīt vairāk