MŪSU TRENERI

  • Otto Kovči (Kikbokss)

Divkārtējs Eiropas čempions, WAKO pasaules čempionāta bronzas medaļas ieguvējs, Sanktpēterburgas kausa ieguvējs (WAKO), Polijas čempions (WAKO), kā arī daudzkārtējs Latvijas čempions kikboksā. Ilgus gadus darbojies kā vairākkārtēju Latvijas čempionu kikboksā treneris.

  • Artūrs Sārtaputns (Kopējā fiziskā sagatavotība)

Fitnesa treneris ar ilgu gadu darba pieredzi. Konsultants uztura, muskuļu masas uzņemšanas, tauku masas samazināšanas un stājas labošanas jautājumos.

  • Deniss Čerkovskis (Kopējā fiziskā sagatavotība)

Profesionāls peldēšanas, paukošanās un šaušanas sporta treneris. “Latvijas treneru tālākizglītības centra” un “Union Internationale de Pentathlon” vieslektors, sporta zinātņu maģistrs, četru Olimpisko spēļu dalībnieks (2000, 2004, 2008, 2012), Eiropas un pasaules čempionātu kausu ieguvējs.

  • Jānis Freimanis (Bokss)

Profesionāls Muay Thai un boksa treneris. Daudzkārtējs Latvijas un Baltijas čempions amatieru turnīros (K-1, KOK- King of Kings), divus gadus ir 101FC (Fighting championship) rīkotājs. 10 gadus darbojoties cīņas sportā un 2 gadus strādājot kā pasniedzējam, viņš ir sadarbojies ar Muay Thai Academy, LNK Boxing un TM GYM. Pašlaik apgūst profesionālo izglītību LSPA programmā “Fizioterapija”.

  • Linards Pozdiševs (Bokss, kikbokss)

Vairāk kā 18 gadus profesionāli darbojoties šajā sfērā un 12 gadus nodarbojoties ar kikboksu, viņš ir aizvadījis vairāk nekā simts cīņas. Daudzkārtējs Latvijas un Lietuvas čempions, Igaunijas vicečempions, pasaules kikboksa čempionāta (WAKO) bronzas medaļnieks, ilggadējs projekta “Fitness Intensive” treneris. Vada individuālus treniņus dažādiem sagatavotības līmeņiem, grupu treniņus boksā, grupu funkcionālos treniņus. Konsultē saistībā ar uztura, dziļo muskuļu nostiprināšanas, individuālu fizisko rādītāju uzlabošanas jautājumiem. Melnās jostas īpašnieks kikboksā.

  • Kristaps Bulmeistars (Kikbokss)

Trenera stāžs – 20 gadi. Aktīvs profesionālais bokseris, melnās jostas īpašnieks kikboksā. Treniņnometņu dalībnieks ASV un Taizemē. Astoņkārtējs Latvijas čempions kikboksā, četrkārtējs Baltijas valstu čempions kikboksā, Igaunijas čempions, divkārtējs Polijas čempions, Baltkrievijas čempions, Latvijas boksa olimpiādes uzvarētājs, pasaules čempionāta (WAKO) bronzas medaļnieks, Eiropas kikboksa čempiona (WAKO) titula īpašnieks.

  • Jānis Baumanis (Tabata, veselīga mugura)

Papildus aktīvam trenera darbam viņš ir topošais fizioterapeits, studē Rīgas Stradiņa universitātē. Vairāk kā sešus gadus strādā ar pacientiem rehabilitācijas centrā, kā arī ar TM GYM kluba apmeklētājiem (bērniem, jauniešiem, pieaugušajiem un sportistiem). Brīvi pārvalda klasiskās un sporta masāžas mākslu, slinga terapiju, kinezioloģisko teipošanu augstākajā līmenī. Viņš izmanto savas zināšanas praksē, lai izstrādātu treniņu un rehabilitācijas plānus.

  • Olga Kozare (Joga)

Sertificēta jogas trenere (“C” kategorija). Vada grupu un individuālos treniņus Hatha, Vinyasa un Flow Yoga stilos, kuri ir paredzēti ķermeņa un enerģijas pamodināšanai, palielinot fizisko izturību un nomierinot prātu. Sesijas mērķis ir pakāpeniski attīstīt lokanību, nostiprināt dziļos muskuļus un attīstīt līdzsvara izjūtu. Nodarbības ir piemērotas gan iesācējiem, gan cilvēkiem kuriem jau ir pieredze.

  • Jevgēnija Plakane (Pilates)

Sertificēta fitnesa trenere (“B” kategorija), kā arī sertificēta “bodyART” trenere. Pašlaik mācās “SPA School”, kur apgūst jogas mākslu. Piecus gadus darbojoties sfērā, turpina regulāri apmeklēt kvalifikācijas paaugstināšanas kursus. Pabeigusi Rīgas Stradiņa universitāti specialitātē “Veselības sporta speciālists”.

  • Darja Strutinska (Bērnu bokss)

Sertificēta kikboksa trenere ar vairāk kā 10 gadu pieredzi šajā sfērā. Galvenā darbības joma ir kopējās fiziskās sagatavotības treniņi un kikbokss bērniem no 3 gadu vecuma. Sertificēta bērnu un jauniešu nometņu vadītāja. Melnās jostas īpašniece kikboksā, ieguvusi melno jostu arī taekvondo. Latvijas Kikboksinga federācijas ģenerālsekretāre.