Par mums

PAR MUMS

TM Sporta studija veidojusies no saviem audzēkņiem. Tās burvība ir tajā, ka tie ir tik dažādi un krāsaini cilvēki ar vienu kopīgu domāšanas veidu – pozitīvisms jeb kurā dzīves situācijā.

Šeit sports ir māksla, tāda pati kā mūzika, gleznošana vai dzejošana. Katrs veido sevi pēc brīvas gribas, uzskatiem un pārliecības.

TM Sporta studija tas nebūs kārtējais sporta klubs ar trenažieriem un bezpersoniskiem metāla stieņiem – TM Sporta studija tā ir dažādu virzienu kopsaucējs uz vienas platformas. Tu, manu draudziņ’! – Spēsi ne tikai izkustēties un atstāt savu sirdi ringā, bet paspēsi arī radoši atvilkt elpu – čilzoniņā!

Mūsu pārliecība turpināt 8 gadus ilgu virzību un pārvērst Tavu ikdienu vēl  baudāmāku. Studijas telpas ir maksimāli sagatavotas tavam sportiskajam lidojumam, tikai kā saka “TM Sporta studija nekad nebūs pabeigtā, kā nekad nebūs pabeigta Rīga” – Tu audz un mēs augsim Tev līdzi!

Vieta, ko saucam par mājām

Cenšoties, kaut nedaudz studiju ieliktu rāmī, atliek vien veikt 70 dziļos izklupienus, lai izmērītu studiju no punkta “A” līdz punktam ”Z”. Savu rotaļu laukumu sadalījām 4 zonās – nodarbību zālē, trenažieru, cīņu un dzīvspēka zonās, bet ar to jau viss nebeidzas. Atvilkt elpu un iemalkot kādu kafiju spēsi čilzoniņā. Par smukum’ lietām ar nav piemirsts – Frizētava, solārijs un karstie grādi saunā, liks Tev piedzimt no jauna.

Tu, manu draudziņ’

Mums nav nevienas kopējas izstrādātas sistēmas, kā Tev sasniegt vēlamo, jo mēs paši tām neticam. Mums ir cilvēki ar pieredzi un redzējumu, kuri labprāt palīdzēs Tev parādot virzienu. Draudziņ’ pārējais būs Tavās rokās!